Mí další herečtí oblíbenci a hroucení na kolegyni

17. září 2014 v 19:26 |  Zápisky deníkovské
Člověk si uvědomí, co za pitomost právě dělá, až když se ho někdo zeptá, co vlastně dělá. Tak jsem si před chvílí plna zoufalosti uvědomila, že na papír skicuju mého staronového hereckého oblíbence, kterak líbá manželku svého kamaráda/herce/režiséra.

Zpátky. V sobotu jsem si šla zopakovat kouzelný divadelní zážitek jednoho nejmenovaného ochotnického divadla. Zbožňuju tu hru a neméně mých sympatií si získali i dva herci hrající hlavní postavy.


Černovlasý fešák s tmavohnědýma očima nezklamal. Dokonalost jeho smutných pohledů a příjemného hlasu předčila i dříve neveselý fakt, že s ním na jevišti hrála jeho žena. Je krásná a moc jim to spolu slušelo. Evidentně začínám stárnout, ale ti dva prostě tvoří tak krásný pár, že není jiná možnost, než jim to přát.

Druhý oblíbenec má kromě roztomilých grimas kouzelné úsměvy od ucha k uchu. Kdybyste měli možnost ho vidět, určitě byste pochopili, proč jsem si o přestávce vystála tu dlouhou frontu pro jednu Kofolu. Třikrát. Po sobě. Za doprovodu Wolfy, na kterou jsem se hroutila pokaždé, když mě kterýkoli z nově příchozích předběhl, jsem tak mohla nenápadně obdivovat dalšího sympaťáka z nekonečných řad mých oblíbenců.

P.S. "Od chvíle, co jsem vás poznal, se vám obdivuji více než jakékoli jiné dívce, kterou jsem poznal od chvíle, co jsem poznal vás!"

P.P.S. "Algernon je skvělá partie. Nemá nic, ale vypadá na všechno!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Holoubek Holoubek | E-mail | Web | 2. srpna 2015 v 18:50 | Reagovat

Jediného Algyho znám od Wildea... :)
A platonické lásky v divadle, to je pro mne denní chléb. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama