Nechci ráno vstávat. Ne!

13. března 2013 v 18:59 |  Mozaiky myšlenek
Nemám ráda většinu dní na intru. Jsou zoufale stejné. Ráno vstát, lehnout do postele, zase vstát, nachystat věci do školy a následně se do ní vydat, škola, oběd, škola, knížka, notebook, učení, návštěva koupelny a zase zpátky do postele. Tak, právě jsem vám popsala celý půl rok.

Nebaví mě se ráno sápat z postele. Už i magická moc krásných písniček upadá a ony mě nedokáží nabudit do nového dne. Když bývám přes noc doma a v 5 hodin vstávám, často se na sebe šklebím v zrcadle.


Před rokem jsem tam stávala taky. Hrála stejná písnička, kterou mám stále zabydlenou ve stejném mobilu. Oblékala jsem se do téhož oblečení. Připínala jsem si náušnice, co v tento okamžit. I Míša se kolem mě motala jako tehdy a pak si lehla do klubíčka a spala. Měla jsem nejoblíbenější tu samou barvu. Myslela jsem na lidi a nereálné situace, na které myslím i ted'. Tak proč je všechno úplně jiné?!

Přála bych si všechna probuzení (když už ne jako tehdy, tak) jako to včerejší odpolední. A to jsem vlastně ani nespala, jen dotyčná osoba měla - či spíše měl - za to, že ano. Chtěla bych mít Jeho optimismus, smysl pro humor, vztah k ostatním lidem, hlas... Nebo prostě a jednoduše Jeho.

Zítra na mě bude čekat a já se nedostavím. Jak milé. Nelituju toho, že mu to budu muset vysvětlovat, pokud vůbec ještě o nějaké vysvětlení stát bude. Lituju toho, že tam nebudu. Pitomá škola!

A zdrhnutí z ní už taky neprojde. Nedávno se třída nedostavila na zeměpis. Náslujícího dne si mí spolužáci v polovině dějepisu sbalili věci a odešli. Učitel zůstal se spodní čelistí na lavici, krčil rameny a rozhazoval rukama. Nic víc. Já vím, jsme hrozně nevděční, příšerní, neumíme se chovat atd. Ale já od toho učitele vážně očekávala jinou reakci.

P.S.
V neděli jsme s mamkou a Wolfy byli na překrásné divadelní hře. S jedním z tam vystupujících herců jsem se už párkrát setkala a byl moc milý. Ani ted' nezklamal. Dokázal skvělé grimasy. Byl neobyčejně vtipný a rychle reagoval. Neuhýbal divákovým očím. A celkově byl dokonalý!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pitbull-music pitbull-music | Web | 13. března 2013 v 19:02 | Reagovat

ak by si nevstala ráno bolo by to zle

2 pitbull-music pitbull-music | Web | 13. března 2013 v 19:32 | Reagovat

no to hej :)

3 Vendy Vendy | Web | 27. března 2013 v 18:30 | Reagovat

Toho stereotypu sis všimla hodně brzy, zdá se!
Budeš muset občas něco podniknout, aby ses z toho řetězce stejných dní trochu vytrhla...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama