Bony - mistryně v nakupování a Nejdokonalejší popis osoby

18. března 2013 v 14:56 |  Zápisky deníkovské
Baví mě chodit nakupovat do jednoho nejmenovaného obchodního řetězce, protože ochranka velice ráda následuje můj cylindr. Kamkoli jdu, pár metrů za mnou mi dělá ochránce doprovod a když se zastavím, sklopí hlavu a prohlíží si cokoli, co je po ruce. Už jsem si zvykla a nakupuje zásadně stylem jedna věc odtud, druhá z oddělení na opačném konci a zase zpátky, aby měl můj hlídač taky trošku pohybu, když už je za sledování placen. Vždycky se skvěle bavím.Jenže včera v obchodě nebyl. A mi ten dvojitý stín nějak začal chybět. Už ze zvyku jsem odpochodovala pro banány na druhou stranu, abych se pak mohla vrátit k pečivu. Pak jsem se jako vždy zoufalá z nenalezení vrhla hledat mou milovanou piškotovou(?) postavičku medvěda plněnou čokoládou.

Gabča po jednom ze společných nákupu razantně prohlásila, že se mnou už nikdy nakupovat nepůjde. Myslím si, že to bylo právě tomu, že jsem jí zdrhla a se slovy: "Brumíííík! Já chci Brumííííííka!" jsem přehrabávala spodní police, ve kterých se má oblíbená snídaně, svačina i večeře obvykle nachází. Po měsíci jsme šly společně nakupovat zase.

Zatímco včera zamyšlená mamka vybírala sýry, já jsem se rozhlídala po čokoládové zmrzlině. Když vtom kolem mě projela ženská a já nacouvala na mrazící box vyděšena tím, že mě ona nebezpečná osoba chce bezdůvodně zabít. Mi prostě ten chlap z ochranky chybí, bez něj je v obchodě nuda. (:

...

Ve čtvrtek jsme měli mít tělocvik, ale naštěstí se na hale konal basketbalový turnaj. Bylo zajímavé sledovat našeho učitele, jak na pozdrav: "Dobrý den, pane učiteli." rádoby uraženě řve: "Pane magistře učiteli, vole!" Nebo jak se před zraky kolegů chlubí: "To jsou moje holky tady. Všechny!" a sotva odejdou, začne do Šárky boxovat s poučením, že má být ráda, že si jí všiml nějaký hezký kluk. Ted' to asi zní, že je hrozný arogant. Naopak. Je skvělý, vtipný, pohotový, tolerantní a svůj. (:

...


Dnešek. Tradičně mi nezazvonil druhý budík, a já k probuzení potřebuju minimálně dva. Veškerá má energie opět zůstala pod postelí a já jsem se vydala do školy, přičemž se událo několik překrásných rozhovorů. Navíc vše zlé zapomenuto.

"Uvidíme se v pátek?" "Proč ne ve středu?" "Vy ve středu nejste v L.?" "Ne, já jedu v úterý domů." "Vy tam nebudete celý týden?" "Ne, týden je hrozně dlouhá doba. Navíc jsem bráškovi slíbila, že přijedu domů." "Vy máte malého bratříčka?" "Ano, osmnáctiletého."

P.S.
Nejdokonalejší popis známého: "Špinavý... blondýn... s těžce prochlastaným hlasem." (: (: (: (: (: (: (:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 18. března 2013 v 23:24 | Reagovat

Tvé nakupování bych chtěla vidět. Vidím, že sis získala stínového ochránce, žel, zrovna jak na potvoru totálně vybouch...
Hlášky učitelské jsou někdy hodné zaznamenání. Váš tělocvikář je asi sympaťák. :-)
Brumíkům zdar! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama