Březen 2013

Propiskou...

28. března 2013 v 17:14 Jak jsem si hrála...
...kreslí jen barbar, jak jsem se dozvěděla od svého učitele výtvarně-grafické přípravy. Tak sem přidávám svůj barbarský výtvor, první výkres, na který jsem se snažila přenést námět propiskou. Původně jsem to měla být já, ale vlivem rozmazání obličeje se to zvrhlo v zombie v mém tradičním oblečení. (:

Články na TT, nepodařená oslava a lidmi oblíbená placka

25. března 2013 v 17:32 Zápisky deníkovské
Při letmém prohlížení výtvorů na téma týdne znovu a zase mlátím hlavou o klávesnici. Něco tak zoufale snažícího se o zvýšení návštěvnosti svého internetového koutku jsem ještě vážně neviděla. Na jednom radši nejmenovaném blogu jsem narazila na článek s titulkem "Noví oběv". Pod tím byl jen link na video z youtube.

V další ukázce mě bily do očí čárky za každým slovem, nehledě k překlikávání a volení slov, jako by autorka posadila za klávesnici malé svět objevující batole. Drazí blogeři, když už píšete extradlouhý článek na čtyři řádky a k tomu absolutně o ničem, pište to prosím alespoň trošičku čitelně. *smajlík dělající smutná psí očka, která vás jistě přesvědčí*

Bony - mistryně v nakupování a Nejdokonalejší popis osoby

18. března 2013 v 14:56 Zápisky deníkovské
Baví mě chodit nakupovat do jednoho nejmenovaného obchodního řetězce, protože ochranka velice ráda následuje můj cylindr. Kamkoli jdu, pár metrů za mnou mi dělá ochránce doprovod a když se zastavím, sklopí hlavu a prohlíží si cokoli, co je po ruce. Už jsem si zvykla a nakupuje zásadně stylem jedna věc odtud, druhá z oddělení na opačném konci a zase zpátky, aby měl můj hlídač taky trošku pohybu, když už je za sledování placen. Vždycky se skvěle bavím.


Nechci ráno vstávat. Ne!

13. března 2013 v 18:59 Mozaiky myšlenek
Nemám ráda většinu dní na intru. Jsou zoufale stejné. Ráno vstát, lehnout do postele, zase vstát, nachystat věci do školy a následně se do ní vydat, škola, oběd, škola, knížka, notebook, učení, návštěva koupelny a zase zpátky do postele. Tak, právě jsem vám popsala celý půl rok.

Nebaví mě se ráno sápat z postele. Už i magická moc krásných písniček upadá a ony mě nedokáží nabudit do nového dne. Když bývám přes noc doma a v 5 hodin vstávám, často se na sebe šklebím v zrcadle.


Na hranicích nálady

11. března 2013 v 19:59 Jak jsem si hrála...
"Takový je život," řekl klaun a se slzami na tvářích si namaloval úsměv. Kdo z vás se tak taky někdy cítí?

Buchty v břůšku

8. března 2013 v 0:00 Slyšeno a zachyceno
*výtvarně-grafická příprava*
M: "Na tom tvém portrétu vypadám jako Caesar!"
B: "V jeho době se kreslily portréty?"
M: "No a né, vždyt' žil v 15. století."

učitel:
Kdo z vás viděl v poslední době nějaký dobrý film?
*ticho*
Tak jinak. Kdo z vás viděl tento měsíc nějaký dobrý film?
*ticho*
Kdo z vás viděl v tomto roce nějaký dobrý film?
*ticho*
Kdo z vás viděl v posledních pěti letech nějaký dobrý film?
*ticho*
Kdo z vás někdy viděl film?

(Pokusy o) portréty

6. března 2013 v 17:28 Jak jsem si hrála...
Amadeus pro Wolfy, kreslený v noci 12. srpna 2012.


Podivná zkratka a neméně zvláštní sny

4. března 2013 v 16:30 Zápisky deníkovské

Noc ze čtvrtka na pátek aneb Přenádherný sen č.1.


Vydala jsem se ven do překrásně zasněženého prostředí. Během vycházky jsem potkala herce Z., který ne zrovna střízlivý popocházel po silnici a sotva mě uviděl, pozval mě na nějaký chlast, který měl polozakopaný ve sněhové pokrývce. Jakožto hodné a vychované dítko jsem odmítla, on se zoufale rozbrečel a chvíli jsme si o něčem povídali. Pak jsem se otočila a všimla jsem si, že v domě mé tety se svítí.