Vrtačka v koleni a dvojnásobný poplach

20. února 2013 v 22:24 |  Zápisky deníkovské
Také znáte ten úžasný pocit, kdy:
  • potřebujete fot'ák a nemáte ho po ruce?
  • si nad ránem sednete na stůl, namícháte si něco k pití a dlouhou dobu zkoumáte zasněžené nádraží, které v tuto noční dobu vypadá vážně překrásně a roztomile?
  • máte část vrtačky zaraženou v koleně?
  • spatříte kolegu svého tat'ky a děláte, že ho neznáte, když v tom se za ním objeví tat'ka a vy spolu začnete divoce gestikulovat, přičemž jeho kolega netuší, o co jde, ale vztahuje si podivnou komunikaci na sebe a tím pádem na ni i odpovídá?
  • kreslíte tři hodiny obrázek a na konci ho dokonale zničíte tím, že jedna z osob vypadá jako retardovaný křeček po použití zmenšovadla?
Vítejte v mém životě!

Pondělí.

Večer mě navštívila vychovatelka s tím, že by se čirou náhodou v budoucnu mohl konat požární hlášení. O pár hodin později přišla její kolegyně. "Kačí, zítra v 7 hodin bude neplánovaný požární poplach, tak s tím počítej. Já vás stejně zítra vzbudím dříve. Ale nikomu to neříkej, jo?" Jaký má tohle význam, když obejde všechny pokoje a každého upozorní, at' tuto informaci nezveřejňuje dál? O:

Úterý.


7.10
Siréna otřásá budovou. Chodbou se nese: "Opust'te rychle budovu, požární poplach, opust'te rychle budovu!" Všichni běží do vestibulu a pak ven. Lenka v klidu myje nádobí. "Leni? Není to požární poplach?" Lenka v klidu zvedá oči, zamyslí se, pronese přesvědčené ne a vrací se zpátky se svému nedomytému talíři. (:

Za chvíli zmrzlá dítka stepují před internátem. "Co se děje?" ptají se udivení kolemjdoucí. "Klíííd, jen hoří intr." Kika se směje a kolemjdoucí nechápou, proč jen nečinně přihlížíme a neděláme něco. O to více jsou překvapeni, když se vracíme zpět do svých domovů.

9.25
Němčinářka vstupuje do třídy se zprávou, že pro nás má překvapení, ale že nám ho oznámí až v 10 hodin, abychom se měli na co těšit.

9.50
Učitelka mi zabavila mobil se slovy: "Was ist das! Hmmm... Wer ist der fescher Kerl?" A já měla za to, že dávat si na tapetu mobilu fotku herce je nebezpečné jen v divadle.

10.00
Hlášení. "Požární poplach. Opust'te budovu nouzovými východy." A zase ty protivné sirény... Učitelka po mně hodila můj mobil, at' domů zavolám, že hořím. Nejlepší bylo vyjít na chodbu a vidět čtvrt'áka Adama, jak jde svou tradičně klidnou chůzí, s úsměvem a se slovy: "Ale co, v klidu, vždyt' jen hoří." Venku nás nahnali k silnici a my jsme tam mrzli jen v tričkách. Pak jsme se vrátili zpátky a bavili jsme se o ochotě zdejších zaměstnanců.

neznámý žák: "A co budou dělat ti, co budou ve třetím patře a oni se přes požár nebudou moct vrátit dolů?"
ředitel: "Se ztrátama se počítá."
učitel: "A budeš to ty, ty, ty, ty, ty a ty!" (ukazuje na své žactvo)
učitelka: "Tak já jdu. Kdyby něco, tak nic."¨

P.S. Zdrhám od podivného článku. Pá! (:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Liliana von der Heide Liliana von der Heide | Web | 22. února 2013 v 16:42 | Reagovat

Chtěla bych vidět retardovaného křečka :-D

2 Vendy Vendy | Web | 27. února 2013 v 0:08 | Reagovat

Máš skvělý smysl pro humor. Tvůj podivný článek se mi četl náramně! ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama