Leden 2013

Zrcadlo a puntíkovaný fialový slon

28. ledna 2013 v 20:45 Zápisky deníkovské
Už druhým dnem mě pronásleduje písnička Zrcadlo. Včera jsem ji během cesty na internát slyšela díky přelad'ování rádia hned dvakrát, a to jsem jsem bojovala s tím, abych na celý autobus nezačala řvát: "Dám si kafe do jedu." prolínalé s: "Tam tam tadada damdam tadada damdam tadada dam." Netušíte, jak mi to dalo zabrat. Říkejte mi madam.
Dnes dopoledne jsme byli pro změnu na výchovném rockovém koncertě. Můžete hádat, kterou písničku tam také hráli. Mimoto musím dodat, že zpěvák oné dvoučlené kapely měl překrásný hlas, dokonalý chraplák, přesně jako má můj oblíbený herec R. (A jmenoval se Juraj a jeho kolega po nás házal balíčky sušenek!) A kdybyste to náhodou nevěděli, zbožňuju rock.

"Čardáš, ty vole!"

21. ledna 2013 v 17:28 Zápisky deníkovské
"Kačí, pojd', jdem tančit."
"Zapomeň."
"Proč?"
"Neumím to."
"Tě to naučím."
(následoval únos mé drahé osoby)
"Ty, Kači, a co je to vůbec za tanec?"
"Čardáš, ty vole!"
"Kačí, ale to já neumím!"

V podobném stylu se nesl celý sobotní večer, který jsem nedobrovolně trávila na plese. Zmíním ještě komentáře na mou krátkou sukni od vyšší věkové kategorie či opilého přítele mé známé, který chtěl zbít mou několikačlennou převážně šestnáctiletou společnost přesně do chvíle, než při bližším kroku zjistil, že ačkoli on sám má dvacet sedm let, ta děcka oproti němu jsou o hlavu vyšší.


Křížem krážem po Evropě

2. ledna 2013 v 22:28 Mozaiky myšlenek
Má několik měsíců stará slohová práce na téma Křížem krážem po Evropě.

P.S. Vážně vím, že obsah neladí s nadpisem, neobtěžujte proto své klávesnice popisem této skutečnosti. (: